Crazy Snowboard

Crazy Snowboard Lite 1.1.3

Siniaki na plecach, mróz i deska...

Zalety

  • Ładna grafika
  • Ciekawe tryby rozrywki
  • Łatwe sterowanie zawodnikiem

Wady

  • Nie znaleziono

Bardzo dobry
8

Crazy Snowboard to darmowa gra na telefony z systemem Android. Jak sama nazwa wskazuje, rozgrywka polega na jeżdżeniu snowboardem po ośnieżonych stokach i wykonywaniu ekwilibrystycznych figur. Jeśli macie dosyć upałów lub polskiej, szarej zimy, to proponujemy wycieczkę do krainy, gdzie zawsze jest biało...

Crazy Snowboard oferuje nam dwa podstawowe tryby gry: Free Ride oraz Mission. Ten pierwszy, pozwala nam na nieskrępowaną jazdę po ośnieżonych stokach w jednej z czterech różnych krain, np. pełnej zombie (!) lub w świątecznej scenografii. Tryb Mission pozwala na prowadzenie swojej kariery, zarabianie pieniędzy (niestety wirtualnych...) oraz wydawaniu ich na lepszy sprzęt.

Obsługa naszego zawodnika w Crazy Snowboard jest banalnie prosta. Można nim kierować poprzez poruszanie telefonem lub używając dodatkowych przycisków widocznych na ekranie. Grafika jest bardzo ładna i przyjemna dla oka, podobnie jak wysokiej jakości animacje.

Crazy Snowboard to gra, która pozwoli nam na jakiś czas przenieść się w zimniejsze rejony świata. Rozgrywka jest urozmaicona i stawia przed nami spore wymagania. Jeśli tęsknisz za stokiem i poobijanymi plecami, to Crazy Snowboard na pewno Ci się spodoba!

Crazy Snowboard

Download

Crazy Snowboard Lite 1.1.3

Opinie użytkowników o Crazy Snowboard